História

Objekt bol postavený v 30. rokoch 20. storočia ako Robotnácky dom „Roboťák“, ktorý slúžil na rôzne kultúrno – spoločenské akcie napr. divadelné a hudobné vystúpenia, premietanie filmov, tanečné zábavy. Neskôr boli priestory využívané aj na vojenské odvody brancov, slávnosti 1. mája, pionierske sľuby atď... Pri budovaní pivovaru sme chceli nadviazať na históriu a zachovať jeho pôvodný zámer.

View the embedded image gallery online at:
https://www.brewer.sk/o-nas#sigProId5fa592868e

Súčasnosť

Dispozičné riešenie reštaurácie je vhodné na organizovanie firemných akcií, teambuildingov, eventov ako aj rôznych rodinných stretnutí.

Vo veľkej sále (kapacita 100 miest) sa nachádza pódium so šatňami s ozvučením a osvetlením, veľké premietacie plátno s projektorom, krb a salónik s kapacitou 8 miest.

V malej sále (kapacita 50 miest) sa nachádza výčap, varné kotly na varenie piva a prechod do záhrady s terasou.

Záhradná časť reštaurácie s kapacitou 220 miest ponúka návštevníkom sedenie pod dreveným altánkom, pod altánkom s viničom aj pod holým nebom s ďalším pódiom vhodným na rôzne vystúpenia. V zadnej časti záhrady sa nachádza priestor s posedením pri otvorenom ohnisku, parkovacie miesta pre bicykle s požičovňou bicyklov. Súčasťou areálu je detské ihrisko a petangue ihrisko.